Daruji fenku - voříška 3 roky Zdarma

Toto je můj inzerát
Vloženo: 21.9.2020 17:05 Typ: Nabízím Kategorie: Fenky Od: Lucie L. Město: Třinec

S těžkým srdcem a nejen mojim , hlavně dceřiným hledáme domov pro fenečku voříška ..
fenku jsme si vzali z útulku 4/20 , bohužel trpí separační úzkostí , se kterou nemůžeme/neumíme pracovat a proto bych ocenila , kdyby si ji vzal trpělivý , nejlépe starší člověk a úplně nejlépe se zahrádkou - ovšem to není úplně podmínka. Malé děti moc nemusí s dcerou (6) moc dobře nevychází, spíš se ji bojí tak nejlépe někdo bez malých dětí...
Já i manžel chodíme do práce - na směny , dcera chodí do školy a ona samotu prostě nezvládá , proto potřebuje někoho , kdo s ní bude mnohem více času než ji můžeme dát.. Bohužel kvůli neustálému štěkání po dobu naší nepřítomnosti jsme přišli o bydlení , dostali jsme výpověď z bytu a do nového bytu, který momentálně hledáme ji vzít už nemůžem, aby se situace neopakovala.
Proto prosím , je někdo , kdo by se jí ujal a dal jí lásku kterou si zaslouží ?
Je jinak hodná , očkovaná , odčervená, čistotná , hygienické návyky má v pořádku , doma nikdy neudělala ani loužičku ani bobek .. je naučená chodit na vodítku ,ale zároveň je poslušná i bez něj. Není kastrovaná. Jmenuje se Meilyn a vaši péči a lásku vám oplatí mnohonásobnější láskou a věrností ..
tel. kontakt 731 443 526 - prosím jen sms, telefonicky se případně ozvu zpět


Poslat autorovi email
Vaše jméno
Váš email